Seminarai

Dirbtuvės „Lygių ir įtraukių darboviečių link“

2019 m. gruodžio 12 d. 10-17 val.
Vilniuje (tiksli vieta bus pranešta užsiregistravusiems)

 

Apie dirbtuves

Į ateitį žiūrinčioms, kūrybiškoms ir socialiai atsakingoms organizacijoms įvairovės, lygybės bei įtraukties politikos ir iniciatyvos yra neatsiejama veiklos sritis. Įvairovės valdymas ir lygių galimybių užtikrinimas - tai nauda verslui, teigiamas poveikis visuomenei bei teisiniai organizacijų įsipareigojimai.

Kartais lygybės ir įvairovės planavimas yra kelias tamsoje, – kaip mes iš tiesų mokomės pamatyti ir įvardinti problemas? Kokias įvairovės ir įtraukties politikas bei strategijas turėtume priimti? Kokių konkrečių žingsnių galime imtis ir kaip pamatuoti sėkmę? Kaip politikos ir strategijos siejasi su gyvomis, organizacinėse struktūrose veikiančių žmonių patirtimis?

Nors šie klausimai neturi vieno visiems tinkamo atsakymo, interaktyvių pratimų, grupinių užduočių ir savistabos veiklų pagalba sprendimus galima rasti. Dirbtuvės dalyviams padės susikurti gaires lygių ir įtraukių darboviečių link bei suteiks erdvę planuoti bei imtis žingsnių savo organizacijose po dirbtuvių.

Renginį organizuoja: Žmogaus teisių stebėjimo institutas ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.


Dirbtuvės vyks anglų kalba. Renginys nemokamas! 

REGISTRACIJA Į DIRBTUVES

DIRBTUVIŲ PROGRAMA (anglų kalba)


Apie fasilitatores

Dirbtuves ves Agnieszka Bulacik ir Liene Jurgelane, konsultacinės įmonės naujos vizijos, siekiančios keisti priespaudos normas ir naratyvus, įkūrėjos. Naujos vizijos kuria ir fasilituoja erdves pokalbiams (dirbtuvėms, paskaitoms, virtualiems kursams) apie įvairovę, lygybę ir įtrauktį įvairioms tikslinėms grupėms (įmonėms, organizacijoms, politikos formuotojams) ir konsultuoja organizacijas joms siekiant pokyčių įtraukesnės kultūros link (tyrimų, gairių ir dirbtuvių pagalba). Daugiau informacijos: www.newvisions.me

Dirbtuvės organizuojamos įgyvendinant projektą „Pokytis versle, viešajame sektoriuje, visuomenėje – nauji standartai diskriminacijos mažinimui“. Jis finansuojamas iš Europos Sąjungos fondų lėšų.